!DŮLEŽITÉ! – Podzimní výprava

Díky informacím, které se k nám dostali, bych se rád jménem celého organizačního týmu omluvil za chybu vzniklou při vytváření informačních papírů o podzimní výpravě do Jablonce.

V infopapírech a ani na schůzkách nebylo zmíněno, že podzimní výprava se týká jen starších družin. Z 1. oddílu jsou jimi – Rysové, Jestřábi, Medvíďata, Medvědi; ze 7. oddílu – Fialky, Sasanky, Sovičky.

K tomuto opatření jsme museli přistoupit z důvodu vyššího počtu dětí v oddílech – vznikají problémy při hledání prostor k ubytování (základen pro velký počet lidí je v republice nedostatek) a také při řešení přesunu z Benešova na základnu. Proto jsme se rozhodli, že pro starší bude společnou výpravou „podzimka“ a pro mladší bude výprava na jaře, jejíž termín je 24. – 26. 4. 2020. Informace k programu i platbě bude přidán během jara.

Pokud jste již zálohu za vaše dítě odevzdali a je pro něj určena až jarní výprava, prosím zkontaktujte osobu, které jste peníze předali nebo vůdce oddílu. Veškeré peníze vám budou vráceny. (Při platbě na účet kontaktujte vůdce oddílu).

Ještě jednou se omlouvám za komplikace, děkuji za pochopení.

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.