Informace k návštěvnímu dnu a odjezdu z tábora

NÁVŠTĚVNÍ DEN – Neděle 21. 7. 2019 od 14:30 do 18:00

Prosíme o dodržení návštěvního dne i času. Nenadálé, a především neohlášené návštěvy, které se každoročně objevují, narušují chod tábora. Děkujeme za pochopení.

Popis cesty na tábořiště

Z Benešova směrem na Struhařov, Bořeňovice, Býkovice, Takonín a Bílkovice. V Bílkovicích je třeba zahnout doleva na lesní cestu – jde o značenou zelenou turistickou stezku směrem na Divišov. Tábor se nachází zhruba po 2 km této lesní cesty. Cesta k táboru již bude vyznačena cedulemi.

Vzhledem k probíhající těžbě dřeva z lesů napadených kůrovcem v okolí tábořiště, a tedy i vzhledem ke zvýšenému výskytu techniky na lesních cestách během probíhajících prací, doporučujeme během návštěvního dne (během kterého se předpokládá delší parkování) zanechat automobil v Bílkovicích a závěrečné dva kilometry dojít pěšky. Totéž lze i z Divišova.

Odjezd z tábora

Pro své dítě si na tábořiště přijeďte, a to v sobotu 27. července v 9:30. Opět prosíme o dodržení tohoto času. Jak bylo zmiňováno na červnové schůzce k táboru, cesta k tábořišti je široká tak akorát na 1 automobil, a dokud nepřijedou všichni rodiče, není možné začít tábořiště opouštět.

Nebudete-li si moci své dítě vyzvednout, kontaktujte vedení tábora.Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.