Rubriky
Aktuality

Informační schůzka před táborem – 1. oddíl skautů

DŮLEŽITÉ!
Vzhledem k tomu, že bude k účasti na táboře pravděpodobně nutný negativní PCR test a to starý maximálně 72 hodin při příjmu dítěte, doporučujeme si zarezervovat vhodný čas na odběrovém místě, protože je pravděpodobné, že se tyto dny rychle zaplní (nejřívější termín k bezprobléovému přijetí je 1.7. od 12.00). V případě uvolnění a nutnosti pouze AG testu poté tuto rezervaci můžete zrušit.

A NYNÍ JIŽ K INFORMAČNÍ SCHŮZCE…
Ve středu 23. 6. 2020 od 17:00 proběhne informační schůzka pro rodiče přihlášených členů na tábor 1. oddílu skautů Benešov, který proběhne od 4. 7. do 17. 7. 2020. Stejně jako loni, bychom rádi pozvali i rodiče členů, kteří již na táboře byli a jezdí pravidelně. Vzhledem k probíhajícím událostem ohledně pandemie COVID-19 bychom vás rádi informovali o pravidlech a opatřeních, které jsou pro letošní tábor nutné a bez nichž se neobejde.

Na schůzce se vám pokusíme představit průběh celého tábora, potřebnou dokumentaci, seznam potřebných věcí atd. Činovníci našeho oddílu (Tomáš Masák Strachota – vedení tábora, Jan Šakal Wagner – rádce Zelené družiny – nováčků a Jan Jezevec Kadeřábek – zdravotník) se vám pokusí odpovědět na všechny vaše dotazy.

Jelikož budeme pravděpodobně v uzavřeném prostoru klubovny a bude nás poměrně velký počet, chtěli bychom vás požádat, abyste si pro zachování všech bezpečnostních pravidel, vzali s sebou respirátory. Během této schůzky bude připraven program pro děti jak z oddílu, tak i třeba pro sourozence.

Budeme rádi za vaši hojnou účast.

Děkujeme

close