Rubriky
Kronika

Ohlédnutí za XIV. ročníkem závodu V Benešově straší

Zatímco ještě před pár lety si náš závod V Benešově straší mohl za jediné odpoledne na základě telefonátů znepokojených občanů na vrub připsat hned několik výjezdů policejních hlídek, po čtrnácti letech se město a jeho obyvatelé s tradicí pořádání skautského strašidelného závodu sžili natolik, že mezi místními naopak vyvolává nervozitu, když v některý ze sobotních listopadových podvečerů na skřítka, bludičku, čerta nebo čarodějnici v ulicích Benešova nenarazí. To se bohužel přihodilo letos.

Nemožnost uspořádat závod v jeho tradiční podobě nás však neodradila úplně. Výsledkem byl 14. ročník závodu, který se v sobotu 21. 11. 2020 uskutečnil kompletně online.

Množství účastníků závodu, vzhledem k podmínkám, překonalo naše očekávání. Gratulujeme vítězům a děkujeme všem, kteří nám zachovali přízeň, a měli chuť se závodu zúčastnit i v jeho online podobě. Příští rok už se, doufejme, setkáme v ulicích Benešova tak, jak jsme všichni zvyklí. Nezapomeňte si zapsat do diářů termín jubilejního 15. ročníku v Benešově straší – 20. 11. 2021.

Budeme se těšit na viděnou!

Vyberte na jaké příspěvky chcete dostávat upozornění (vybírejte jednu možnost):
Souhlas s poskytnutím osobních údajů (GDPR) *