Aktuální informace ze 7. oddílu + Skautování na dálku

Jelikož došlo k pozastavení běžné skautské činnosti a nikdo neví, jak dlouho to ještě bude trvat, rozhodly jsme se vám zaslat aktuální informace týkající se činnosti našeho oddílu.

  1. Jarněnka pro vlčata a světlušky, ZVaS a další akce

Aktuálně ještě nejsme schopné na 100% říct, které akce budou zrušeny a které se uskuteční. Nyní vás však můžeme s jistotou informovat, že…

  • Základní kolo ZVaS (Závodů vlčat a světlušek), které se mělo uskutečnit 4. 4. 2020, je zrušeno a
  • Akce pro skautky (4. – 5. 4. 2020) rovněž.

Jarněnku pro vlčata a světlušky prozatím připravujeme, jako kdyby se konat měla, je však velice pravděpodobné, že akce také neproběhne.

  1. Letní tábor na Čengrovce

Prázdniny jsou ještě daleko, a proto jsme se rozhodly pokračovat v přihlašování na tábor a vybírání účastnických poplatků. Přihlášky prosím zasílejte naskenované na email dolejsova.daniela@junakbenesov.cz. Jakmile to bude možné, vybereme si je od vás i v originální podobě. Zálohu dále zasílejte dle instrukcí, které jste obdrželi již dříve, na bankovní účet střediska. Pokud budeme nuceny z jakéhokoliv důvodu tábor zrušit (školní výuka v době prázdnin atd.), účastnický poplatek vám bude vrácen v plné výši bez ohledu na storno poplatek, který je uveden v přihlášce.

  1. Alternativní program

Jelikož nechceme s děvčaty ztratit kontakt úplně, vytvořily jsme pro ně jiný alternativní program v podobě plnění (nejen skautských) výzev. Podrobnosti k němu naleznete na tomto tomto odkazu. Heslo jste od nás obdrželi (nebo v nejbližší sobě obdržíte) v e-mailu od rádkyně družiny společně s těmito informacemi.

Prosíme o předání všech těchto informací Vašim dětem. Děkujeme.

S pozdravem a přáním pevného zdraví za celý 7. oddíl

Dolejšová Daniela (Dája), vůdkyně oddílu

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.