Rubriky
Kronika

Výprava Sedmikrásek na vyhlídku Máj

V sobotu ráno 2. listopadu jsme se sešly v klubovně. Připravily jsme si věci na výlet a vyrazily na autobus do Teletína u Krňan, abychom se odtud mohly pěšky vydat na vyhlídku Máj. Cestou jsme míjely skrytou vyhlídku Bednář, kterou zdobí kříž,  a od které je krásný výhled na Vltavu. Aby nám nebyla dlouhá chvíle, povídaly jsme si a hrály různé hry, které nám zabraly většinu času putování na Máj.

Téměř celou cestu jsme šly samy. Že se přibližujeme k Máji, jsme poznaly se zvyšujícím se množstvím lidí, kteří putovali na tuto krásnou vyhlídku stejně jako my. Počasí nám vyšlo na jedničku (No ještě aby ne, když výpravu plánovala samotná RosAnička!), takže jsme se mohly kochat výhledem a zároveň slunit.

Do odjezdu autobusu nám bývalo ještě trochu času, a protože nejsme líné bábovky, výlet jsme si o kus protáhly, a zpět do Teletína jsme dorazily z druhé strany.

Po příjezdu do Benešova jsme se vydaly nakoupit suroviny na večeři a zároveň jsme stihly zhlédnout krásný ohňostroj pořádaný lampiónovým průvodem. Večer jsme si pak uvařily společně špagety s boloňskou omáčkou, a to úplně samy bez pomoci vedoucích. Bylo to výborný! J Po večeři jsme si zahrály hry, které běžně o schůzkách nestíháme, což jsme si taky moc užily. V neděli jsme k snídani měly buchtu, kterou přinesla jedna z nás. Po snídani jsme si sbalily všechny věci a pustily jsme se do programu zaměřeného na luštění šifer, který nás měl připravit na blížící se závod V Benešově straší. Když nastal čas odchodu, zakřičely jsme si pokřik Sedmikrásek, a postupně odcházely s rodiči domů.

Další fotografie z výpravy naleznete v naší fotogalerii.

Vyberte na jaké příspěvky chcete dostávat upozornění (vybírejte jednu možnost):
Souhlas s poskytnutím osobních údajů (GDPR) *