Rubriky
Aktuality

Co nového v Sedmnáctce? Přihlaste se k odběru novinek z našeho webu

Pokud nechcete zameškat žádné informace o tom, co se v našich oddílech děje, možností je hned několik.

Zasílání novinek z našeho Sedmnáctkového webu

Kde stáhnout přihlášku na tábor? Jak jednoduše zjistit, do kdy zaplatit členský příspěvek? V kolik hodin odjíždějí děti na výpravu? A kde najdeme fotky z akcí?

Jednou z možností, jak být v obraze, je nechat si zasílat novinky z webu Sedmnáctky pro registrované uživatele. Pokud máte jasno, že stojíte o upozornění na aktuality a nové články na webu, a dosud nejste k odběru novinek registrovaní, neváhejte a přihlaste se k odebírání novinek skrze formulář, který najdete v zápatí stránky pod tímto článkem (a i všemi ostatními na webu).

Pozor, přihlášení k odběru novinek poté musíte ještě v e-mailu znovu potvrdit.

Stejně jednoduše, jako se lze k odebírání e-mailů přihlásit, se lze i odhlásit, pokud v budoucnu seznáte, že zprávy nadále nechcete dostávat.

Sledování střediska Fr. Konáše na Facebooku

Ano, středisko Fr. Konáše je i na Facebooku. Zatímco web slouží výhradně pro informace o dění v benešovských oddílech, a to zejména “provozního rázu a trvalejšího charakteru” (viz otázky výše), na Facebooku najdete zmínky i o ostatních oddílech ve středisku, a to spíše v rozvernějším duchu.

Pro vytvoření kompletního obrazu samozřejmě vřele doporučujeme sledovat obojí 🙂

Městská skautská vývěska

Pokud navzdory zasílaným novinkám z webu a sledování střediska Fr. Konáše na Facebooku nemáte informací o skautingu v Benešově nad hlavu, dovolujeme si upozornit i na naši vývěsku. Nachází se u obchodního domu Billa v centru města, a její obsah se snažíme pravidelně obměňovat tak, abychom o naší činnosti informovali co nejširší okruh obyvatel, kteří (narozdíl od vás) jinak záměrně informace o skautingu v Benešově nevyhledávají.

Zpravodaj města Benešova

Jednou do měsíce vychází Zpravodaj města Benešov. Je zdarma, k dostání na různých veřejných distribučních místech v Benešově. Jeho nedílnou součástí jsou aktuální informace a zprávy o dění ve městě – a celkem pravidelně se objevují i zmínky o nás, benešovských skautech.

close