Rubriky
Aktuality

Stále doma, ale #SrdcemVeSkautu

Nazdar všem do obou našich oddílů!

22. února slaví skauti a skautky na celém světě Den zamyšlení. Jsou to totiž narozeniny zakladatele skautingu a světového náčelníka Roberta Baden-Powella a jeho ženy a skautské světové náčelní Olave Baden-Powell. Je to pěkná příležitost zamyslet se nad tím, co dokázali, a připomenout si, že jsme všichni – 60 milionů skautů a skautek po celém světě – součástí jedné skautské rodiny. 

Na oslavu, a taky abychom načerpali síly, energii a nadšení (protože nikoho z nás poslední měsíce zrovna nešetřily), proběhne celostátní skautské živé vysílání a my Tě na něj srdečně zveme. Bude to v pondělí 22. února večer. Prostě taková oddílová schůzka, jen nás tam společně budou tisíce. Sami se těšíme, co nás tam čeká. 

Zváni jsou všichni (s těmi menšími klidně i rodiče). Vezmi si na sebe šátek nebo se obleč do kroje, připrav si svíčku a zápalky, uzlovačku a porcelánový talířek a připoj se v pondělí, 22. února chvilku před 19:00 na facebook.com/skaut nebo youtube.com/czskaut. Živé vysílání budeš moci sledovat na obou kanálech. 

Už se těšíme na pondělní vysílání, až se tam potkáme s tisíci skautek a skautů za všech koutů země.

Jsme sice doma, ale #SrdcemVeSkautu! 

close