Rubriky
Aktuality

Rozveselme klubovnu – upřesnění informací

Všechny vás na dálku zdravím.

Před časem jsem vám posílal e-mail ohledně úkolu nad rámec našeho dálkového programu. Nevím, zda se k vám dostal, proto volím i tuto cestu.

Vzhledem přetrvávající situaci, která nevypadá, že by se v nejbližší době měla pro nás změnit, jsem se rozhodl uspořádat malou aktivitu. Klubovna je prázdná a určitě se jí stýská po vašem křiku a dovádění. Pojďme alespoň symbolicky vdechnou trochu života do jejích místností!

Zapojit se mohou všichni členové a členky našeho střediska, nehledě na to, z jaké družiny a jakého oddílu jsou. Nakreslete a vybarvěte na čtvrtku svůj obličej a ze zadní části si podepište. Hlavy potom umístíme na okno a opatříme bublinami, které budou symbolizovat ruch při schůzce. Alespoň symbolicky vyjádříme, že naše činnost stále pokračuje i když jen na dálku.

Jak nám své obrázky můžete doručit?

Vlčata – červená šestka

Obrázky prosím noste do prodejny SKS Hart v Nové Pražské ulici č. 401 v Benešově. (Po – Pá 9:00-16:00).

Heslo při předání je: “Jezevec přiletí v březnu”.

Holky ze 7. oddílu

Na předání obrázků se primárně domluvte se svou družinovou rádkyní. Nebude-li možné najít společný termín předání (ať už do její schránky, či v klubovně), lze alternativně využít postup popsaný pro vlčata z červené šestky.

Benjamínci – Netopýři

Na předání obrázků se primárně domluvte se svými družinovými rádkyněmi. Nebude-li možné najít společný termín předání, lze alternativně využít postup popsaný pro vlčata z červené šestky.

Všem moc děkujeme,

Jezevec & další vedoucí, kteří se pro aktivitu nadchli společně s ním 🙂

close