Rubriky
Aktuality

Shrnující informace pro účastníky výpravy na Intercamp 2022 ve Francii

Program výpravy na IC 2022:

Čtvrtek: Sraz v 20:00 u benešovské klubovny (prosíme neparkovat na parkovišti u klubovny, bude zde parkovat autobus!), odjezd v 20:30 od benešovské skautské klubovny do Francie se zastávkou v Praze, kde nabereme další dvě skupiny skautů, se kterými budeme sdílet jeden autobus.

Pátek: Ranní příjezd do Alsaska ve Francii, návštěva Château du Haut-Kœnigsbourg a odpolední přesun na místo konání Intercampu.

Sobota – Neděle: Účast na programech pořádaných v rámci Intercampu.

Pondělí: Po závěrečném ceremoniálu na Intercampu, balení a odjezd do městečka Colmar, které bývá nazýváno “malé Benátky”. Večerní přejezd do Štrasburku na ubytování.

Úterý: Prohlídka města Štrasburk a okolí. Večerní odjezd zpět do České republiky.

Středa: Ranní příjezd do ČR, zastávka v Praze a přejezd do Benešova. (Čas příjezdu do Benešova upřesníme během cesty zpět.)

Seznam věcí s sebou: svačinu a pití na pátek (společná bude večeře), velká láhev na pití na výlety, malý batůžek na výlety a do autobusu, jinak vše sbalit do krosny/sportovní tašky, ešus, hrnek a lžíce, nožík, zápisník a tužka, funkční baterka, skautský kroj a šátek, vhodné oblečení do všeho počasí, plavky, ručník, pokrývka hlavy, hygiena, opalovací krém, spacák, karimatka, kapesné (v eurech) – na výlety mimo kemp, drobné eura na záchody, mobilní telefony, powerbanku (pokud máte), hodinky

Doklady a dokumenty:

  • průkaz totožnosti (při cestování po EU stačí občanský průkaz, možné je mít i cestovní pas)
  • kartičku zdravotní pojišťovny (originál)
  • certifikát o očkování na Covid-19 nebo o prodělání nemoci (elektronicky i papírově)
  • potvrzení o bezinfekčnosti (ke stažení níže)

Všechny doklady mít uložené/vyfocené v telefonu i vytištěné, při odjezdu budeme kontrolovat, že děti tyto doklady mají.

close